Obecní úřad SMILOVICE
Smilovice 13
739 55 Smilovice u Třince
tel: 558 694 522, 724 181 050
email: ou-smilovice(at)smilovice.cz


informace pro turisty
zpět

XcamP - on-line


21.07.2020 12:18 

Informace: Organizátoři festivalu XcamP rozhodli, že letošní 32. ročník festivalu bude zkrácen a proběhne ve formě přizpůsobené stávající epidemické situaci.

 

XcamP letos převážně on-line

Pro středn-linení a starší generaci je připraven přenos večerních programů a nedělních bohoslužeb v sálu střediska Karmel ve Smilovicích.

středa v 17 hod.

čtvrtek - sobota v 18 hod.

neděle v 10:30 hod.

Letošní protiepidemická opatření zasáhla výrazným způsobem do příprav XcamPu, křesťanského festivalu, který se koná již více než třicet let každoročně v červenci v obci Smilovice u Třince.

Letos zvou organizátoři zájemce o program festivalu především k monitorům jejich počítačů. Vysílat se bude on-line jen za účasti větších či menších skupin mládežníků podle toho, nakolik se dá nebo nedá vysílací místo rozdělit na sektory.

Zahajovací setkání se uskuteční ve středu 22. 7. 2020 od 17.00 hod. v evangelickém kostele na Rozvoji; hlavním hostem bude br. Michael Stahl ze SRN. Prožil těžké dětství v rodině alkoholika, trpěl šikanou ve škole... proto se rozhodl být silným: Udělal kariéru v bojových sportech, pracoval jako bodyguard slavných osobností (včetně Vitalije Klička či Muhammada Aliho), otevřel si školu bojových sportů... ale jeho život se navzdory vnějším úspěchům zhroutil, jeho rodina byla v troskách. Tehdy do jeho života zasáhl Ježíš. Dnes se kromě kurzů sebeobrany věnuje prevenci domácího násilí a také občas káže na křesťanských konferencích.

Od čtvrtku do soboty je v plánu on-line vysílání vždy v 10.30 hod., 13.00 hod. a 18.00. Dopoledne jsou na programu studiové rozhovory na témata rodinných vztahů, sexuality a pornografie, jakož i chápání Starého zákona a Ježíše v něm. Odpoledne budou simultánně vysílány každý den dva webiáře různá témata; večerní promluvy Bolka Tasky se budou týkat křesťanova duchovního boje. Tématem letošního XcamPu je ostatně „Rozhodující zápas“.

Závěrečné setkání proběhne v rámci bohoslužeb v neděli 26. 7. 2020 v 10.30 hod. v evangelickém kostele Bystřici.

Více informací a odkaz na on-line přenos naleznete na http://www.xcamp.cz/

Daniel Spratek

 

Příloha: program

 
Oficiální stránky obce Smilovice © 2024 | prohlášení o přístupnosti | poslední aktualizace: 21.09.2020 16:47